گرماتاب

ما در آهن آسان برای گرم کردن فضای سالن خود از سیستم گرمایشی گرماتاب استفاده کردیم و بسیار راضی بودیم همین موضوع باعث شد تا امروز تجربه خودمان را با شما در میان بگذاریم. اگر شما مالک و مسئول یک فضای بزرگ مثل سالن های ورزشی، تالارها، کارخانه ها، مراکز تجاری و… باشید حتما برای خرید سیستم گرمایشی مناسب برای گرم نمودن محل مورد نظر در میان انواع سیستم های گرمایشی سردرگم مانده اید؛ چنانچه شما به دنبال خرید یک سیستم گرمایشی با ظاهری زیبا، قیمت مناسب، گرما و دمای مطلوب، نصب و تعمیرات راحت هستید احتمالا گرماتاب  همان چیزی است که می تواند انتظارات شما را برآورده سازد.

خرید  گرمایش تابشی مناسب برای گرم نمودن فضاهای بزرگ صنعتی و تجاری به معیارهای مختلفی مثل نوع مکان مورد نظر، منبع انرژی، قیمت و… مد نظر می باشد که مشتریان هنگام خرید  باید آن ها را مدنظر قرار دهند تا بتوانند یک  گرمایش تابشی مناسب خریداری نمایند و در خرید شکست نخورند.

ممکن است شما برای گرم نمودن و تنظیم دمای فضا و محیط مورد نظر خود نیازمند به خرید چند تا گرمایش تابشی باشید لذا در هنگام خرید آن قدرت گرمایشی را مدنظر قرار دهید، شاید بتوانید از خرید اضافی جلوگیری نمایید.

نکته: برای خرید این محصول حتما با متخصصان حرفه ای و پشتیبانان محصول مشورت نمایید.

گرماتاب

قیمت گرماتاب

گرماتاب مناسب برای گرمایش کلی و موضعی فضاهای صنعتی و تجاری مانند سالن تولید، انبار مواد، سالن ورزشی، آشیانه هواپیما و…مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم های گرمایشی تابشی  دارای تعویض هوای کافی هستند و از فواصل مجاز از مواد قابل اشتعال برخوردار می باشند. گرماتاب ها در انواع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند؛ معیار متنوعی بر قیمت گرماتاب اثر گذار هستند؛  معیارهای موثر بر قیمت گرماتاب شامل:

  • انتخاب نوع مواد اولیه موجود در بازار در تولید انواع گرماتاب
  • دقت بسیار بالا در مونتاژ گرماتاب
  • گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب گرماتاب
  • بزرگترین شبکۀ نصب گرماتاب در سراسر کشور
  • بهره مندی از تیم های مهندسی
  • امکان سنجی و مهندسی پروژه

اما در این مورد که بهترین قیمت گرماتاب چیست نمی توان نظر قطعی داد. اما قیمت آن شاید به نسبت قیمت سایر سیستم های گرمایشی کمی بالاتر باشد ولی به نسبت کاربرد و کارایی محصول قیمت مناسبی است. ممکن است شما برای خریدآن  هزینه پایینی صرف نمایید اما هزینه های بعدی که به دلیل عدم کارایی محصول متحمل می شوید بیشتر است؛ البته این بدین معنا نیست که هر چه قیمت بالاتر باشد کیفیت بهتری دارد. بهترین قیمت گرماتاب قیمتی مناسب و با کارایی مطلوب محصول است.

هیتر سقفی چه مزایایی دارد؟

به کار بردن هیترهای سقفی برای گرمایش فضاها و محیط های بزرگ نسبت به بخاری های صنعتی و زمینی، مزایایی مانند آنچه در ذیل می آید را شامل می شود:

ایمنی بالای هیتر
بررسی خودکار هیتر سقفی
حمل و نقل راحت هیتر سقفی
هزینه کم نگهداری و تعمیر هیتر تابشی سقفی
بازدهی گرمایشی بالا هیتر سقفی
رفع مشکلات تهویه فضا مخصوصاً در فصل زمستان و سرما
نداشتن صدا
تامین گرمایش در سریع ترین زمان ممکن
تامین گرمایش یکنواخت در محیط

.

مشاوره رایگان : 09124232629